Infobox

REMMERS SHOW ROOM

Firma Remmers została założona w 1949 roku przez Bernharda Remmersa i po dziś dzień pozostaje niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym.  Specjalizuje się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów oraz powłok lakierniczych do zastosowań przemysłowych. W Polsce działa od ponad 20 lat i jej centrala mieś ci się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. 

Stawiamy na nowoczesne systemy obsługi klientów, sprawną i niezawodną dystrybucję towarów oraz tradycyjnie: na wysoką jakość naszych produktów i powiązaną z nimi techniczną obsługę posprzedażową oraz doradztwo techniczne.  

Dysponujemy przestronnym magazynem , praktycznymi  salami szkoleniowymi i najnowszej generacji galerią. To tu mamy możliwość pokazania naszych kompetencji, które sięgają od piwnic po dach. To tu praktycy dzielą się wiedzą z praktykami. To miejsce będące w centrum naszej siedziby pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci. wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.